Osadnik aluminiowy

Akcesoria

 • Do zastosowania w wejściach do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Bardzo dobrze gromadzi brud oraz odprowadza wilgoć. Dzięki szczelnej konstrukcji, oraz zamontowanych odpływów wody można łatwo łączyć wannę z systemami odwodnień liniowych obiektów. Wanna odpływowa może występować jako pojedynczy element lub kilku złączonych ze sobą.

 •  Wanna odpływowa wykonana jest z aluminium o podwyższonej odporności na działanie czynników atmosferycznych (PA11 EN AW 5754 oraz PA 38.) Grubość stosowanych materiałów od 2.0mm do 3.0mm. Szczelną konstrukcję osiągnięto dzięki technologii wykonania, tj. gięcia i spawania aluminium. Kształt obrzeża wanny stanowi jednocześnie ramkę wycieraczki, która określa wielkość zastosowanej wycieraczki obiektowej. Elementy nośne wycieraczki stanowią profile z rury kwadratowej
  35 x 35 x 2 mm rozmieszczone prostopadle do profilu wycieraczki obiektowej w maksymalnych odstępach 300 mm .

   Maksymalne wielkości modułowe (mm)
  1. 2000 x 1000
  2. 2500 x 1250
  3. 3000 x 1500
  Istnieje możliwość łączenia modułów, oraz wykonania wanny odpływowej o innym wymiarze
  ( w ramach maksymalnego wymiaru modułu

 • Galeria

 • Instalacja i czyszczenie wanny odpływowej:

   Podłoże nośne przygotować w ten sposób, aby główna krawędź obrzeża wanny była zrównana z nawierzchnią. Po zamontowaniu i podłączeniu do systemu odwodnienia uzupełnić nawierzchnię.

   Przynajmniej raz w tygodniu (lub częściej, w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu) zrolować leżącą w wannie wycieraczkę, usunąć brud i zanieczyszczenia z gniazda oraz ułożyć powtórnie we właściwym miejscu.