wycieraczki obiektowe Combi Polentex wejście do budynku

Wycieraczki obiektowe Combi – skuteczna kombinacja funkcjonalności na lata

Wycieraczki obiektowe Combi polskiej produkcji Polentex to gwarancja długiej żywotności i niezawodnej skuteczności w utrzymaniu czystości w budynkach różnego typu. Jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku wycieraczek, dzięki możliwości dowolnej konfiguracji wkładów, rozmiaru, kształtu i tym samym ich funkcjonalności. Kombinacja systemowa dopasowana do potrzeb danego obiektu, do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz strefy wejściowej do budynku. Trzy rodzaje wkładów czyszczących oraz trzy wysokości profili aluminiowych o różnej wytrzymałości w ruchu pieszym i kołowym. Którą wycieraczkę systemową Combi warto wybrać do galerii handlowej, a którą na hol biurowca?

Wycieraczki obiektowe Combi marki Polentex

Wycieraczki obiektowe Combi zbudowane są z następujących elementów:

  • profil aluminiowy o różnej wysokości – od 12 do 22 mm wraz z odpowiednio dobraną ramką z kątownika (3 mm wyższa niż profil),
  • wkład skrobiąco-suszący – i tu jest pełna dowolność, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć oraz natężenia ruchu i terenu przed budynkiem czy miejsca na taką wycieraczkę systemową Combi w strefie wejścia,
  • osadnik, zwany również wanną, czyli zagłębienie w podłodze pod wycieraczkę obiektową, gdzie zbierają się wszystkie zanieczyszczenia.

Po zebraniu najważniejszych danych, takich jak – stopień natężenia ruchu pieszego i/lub kołowego wózków w budynku, teren naokoło oraz możliwości techniczne montażu – najlepiej dopasować wycieraczkę systemową.

Combi Junior 12

Najniższy profil aluminiowy z produktów Combi, o wysokości 12 mm, ma również swoje zalety. Jeśli szukasz skutecznej, porządnej i ładnej estetycznie wycieraczki podłogowej do biura, domu czy mieszkania, Combi Junior 12 dobrze się tutaj sprawdzi. Można ją zamontować w zagłębieniu lub bez konieczności kłucia podłogi, co jest istotne, kiedy szukamy szybkiego i skutecznego rozwiązania np. na okres jesienno-zimowej pluchy za oknem. Wkładem w Combi Junior 12 jest ryps, który skutecznie chłonie wodę przyniesioną z błotem z dworu i jednocześnie zeskrobuje podeszwy obuwia z piasku i innych zanieczyszczeń. A do tego bogactwo kolorów – od beżów i brązów po uniwersalne szarości i czernie, dzięki którym wycieraczka systemowa będzie nie tylko skuteczna, ale i aranżacyjnie dopasowana.

Combi Standard 17

Wycieraczki podłogowe Combi Standard dzielą się na dwa rodzaje – 17 i 22 – i są to ich wysokości w milimetrach. Obiektowa wycieraczka systemowa Combi Standard 17 w profilu aluminiowym z wybranym rodzajem wkładu przeznaczona jest do budynków ze średnim natężeniem ruchu – hotele, sklepy, restauracje, budynki mieszkalne czy obiekty sportowe. Dzięki odpowiedniej kombinacji wkładów – szczotka, ryps, guma – wycieraczka obiektowa Combi Standard skutecznie zadba o czystość wewnątrz budynku. Konfiguracje typu szczotka/guma naprzemiennie przeznaczone są do strefy wejścia przed obiektem, natomiast wkłady z rypsem mają zastosowanie we wnętrzu – hol, przedsionek, korytarz. Oba dwa rodzaje wycieraczki systemowej wewnętrznej i zewnętrznej Combi Standard 17 montowane są w zagłębieniu o wymiarach ramki 20x20x2 mm.

Combi Standard 22

Combi Standard 22 to najczęściej wybierany produkt przez naszych Klientów do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Galerie handlowe, szpitale, szkoły, kina, teatry i obiekty użyteczności publicznej, czyli wszędzie tam, gdzie codziennie kilkaset lub więcej osób przenosi wszelaki brud z dworu do budynku. Wysoki profil wycieraczki aluminiowej Combi Standard 22 optymalnie zbiera te zanieczyszczenia, zeskrobując je bezpośrednio z podeszw przechodniów. Cały zebrany w ten sposób brud pozostaje w zagłębieniu o wymiarach ramki 25x25x3 mm pod wycieraczką systemową, nie roznosząc go dalej po obiekcie. Jest to maksymalne i wystarczające rozwiązanie dla budynków o dużych wymaganiach wykończeniowych, również z ruchem kołowym do 250 kg wagi.

Combi Strong 22

Combi Strong 22 to wzmocniona wersja wycieraczki obiektowej Combi Standard 22, dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji aluminiowej (patrz rysunek przekrojowy-porównanie). Produkt ten ma szerokie zastosowanie w miejscach intensywnego ruchu pieszego i kołowego wózków do 500 kg wagi. Są to lotniska, markety budowlane, fabryki przemysłowe, hurtownie, centra handlowe. Dzięki zastosowaniu wkładów skrobiących – guma/szczotka oraz osuszających – ryps oraz zagłębienia w postaci osadnika z odpływem zanieczyszczeń do kanalizacji, mamy gwarancję czystego wnętrza bez konieczności intensywnego sprzątania na bieżąco. Dodatkowo wysokiej jakości atestowana wycieraczka obiektowa produkcji Polentex to także estetyczne wykończenie każdego dużego obiektu.
Nasze przykładowe realizacje >>

Zdjęcie tytułowe: Polentex

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
logo

Napisz do nas
biuro@polentex.pl

Zadzwoń do nas
58 340 35 16

logo