Krata wycieraczka stalowa

Krata stalowa serratowana jako wycieraczka wejściowa do budynku

Krata stalowa serratowana to najlepsza alternatywa dla aluminiowych wycieraczek systemowych. Równie wytrzymała przy nawet dużym natężeniu ruchu i równie odporna na warunki atmosferyczne, dzięki ocynkowanej stali. Skutecznie zeskrobuje pierwszy i największy brud z podeszw obuwia – błoto, śnieg, piasek czy nawet kamyki. Niezastąpiona na terenie budowy czy przy fabrykach, gdzie odbywa się dodatkowo spory ruch kołowy – wózki widłowe na hali czy magazynie. Krata stalowa jest przez wiele lat jej stosowania, sprawdzona pod każdym względem i przy tym niezawodna. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy również wycieraczki stalowe modułowe czy kraty pomostowe na zamówienie.

Krata stalowa serratowana (kratownica, wycieraczka stalowa) ma zastosowanie na zewnątrz przy wejściach do obiektów z dużym natężeniem ruchu pieszego i kołowego. W takich budynkach, jak markety budowlane, galerie handlowe, siedziby firm, hale produkcyjne, obiekty użyteczności publicznej. Niezawodna wycieraczka wejściowa, sprawdzona przez tysiące, jak nie miliony, użytkowników na przestrzeni lat. Popularny produkt w marketach budowlanych, z szerokim wykorzystaniem w każdych warunkach terenu czy pogody.

W ofercie naszego Sklepu atestowana wycieraczka stalowa w kilku rozmiarach: od 600×400 mm do 1500×1000 mm.

Krata stalowa serratowana

Czym wyróżnia się ten rodzaj wycieraczki stalowej oprócz wytrzymałości i odporności na trudne warunki?

  • Krata stalowa serratowana zbudowana jest z płaskowników nośnych 2 lub 3 mm, gęsto rozmieszczonych na jej powierzchni, co zapewnia bezpieczeństwo w poruszaniu się w butach na obcasach czy wózkami (osoby niepełnosprawne, wózki sklepowe i dziecięce).
  • Płaskowniki serratowe w połączeniu z płaskownikami nośnymi tworzą mocną konstrukcję. Cała serratowana w ten sposób powierzchnia wycieraczki skutecznie zeskrobuje brud z obuwia, pozostawiając go na zewnątrz budynku.
  • Wysokość kraty 20 lub 25 mm sprawia, że jest ona wytrzymała na duże obciążenia. Jest to odpowiedni wymiar, aby bezproblemowo zamontować ją w ramce aluminiowej zapewniającej jej właściwą i optymalną eksploatację.
  • Dodatkowo cynkowana ogniowo krata to trwały i atestowany produkt na kilka lat użytkowania.

Więcej danych nt. zastosowania, danych technicznych czy instalacji kraty (wycieraczki) stalowej serratowanej w wejściu przed budynkiem znajdą Państwu tutaj >>

Sklep Polentex >>

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
logo

Napisz do nas
biuro@polentex.pl

Zadzwoń do nas
58 340 35 16

logo