wycieraczka podłogowa buty rodzina

Wycieraczka na wymiar w strefie wejścia do budynku

Wycieraczka na wymiar to najlepsza opcja w strefie wejścia w budynkach biurowych, galeriach handlowych, restauracjach czy obiektach użyteczności publicznej. Dopasowana pod wymagania obiektu i natężenie ruchu pieszego na zewnątrz i wewnątrz. Ale bywają również zamówienia pod prywatne inwestycje, takie jak domy w budowie czy mieszkania. Obiektowa wycieraczka na wymiar pod indywidualne zamówienie Klienta jest przede wszystkim trwalsza (produkt na lata) oraz idealnie wkomponowuje się w otoczenie (estetyka)… I najważniejsze – skutecznie czyści z brudu, zapewniając czyste podłogi we wnętrzach budynków na długi czas.

Wycieraczka na wymiar na zamówienie – nietypowy kształt, wymagająca strefa wejściowa, duże natężenie ruchu na co dzień.. Ogromna powierzchnia podłóg do sprzątania i chęć utrzymania ich jak najdłużej w czystości.. Śliskie schody przed budynkiem.. Nowoczesny wystrój holu czy oryginalny projekt obiektu.. Długo by wymieniać listę miejsc, gdzie najlepiej sprawdzi się wycieraczka na wymiar.

Jak na wymiar, to i większy wybór!

Większy niż ten dostępny w masowej sprzedaży w marketach budowlanych. Podczas gdy jeszcze kuchnię można dziś ciekawie zaprojektować w markecie (a nie tylko i wyłącznie u stolarza) – coraz większy wybór frontów, rozwiązań itp.. O tyle wycieraczki podłogowe nadal pozostają w tej samej stylistyce od wielu lat. Wycieraczki gumowe, maty kokosowe, kraty stalowe i najpopularniejsze wycieraczki tekstylne stosowane prawie, że w każdym domu czy na korytarzach biurowców.

wycieraczka obiektowa wejście do budynku

Zupełnie inaczej jest, kiedy to zamawiamy wycieraczkę podłogową u producenta. Zdecydowanie większy wybór i tym samym lepsza jakość. To tak jakby kupić pięć wycieraczek z marketu na 5 lat ich użytkowania albo jedną porządną, wyprodukowaną pod wymiar i potrzeby budynku na okres tych 5 lat jej stosowania. Przede wszystkim skuteczność w czyszczeniu obuwia oraz eksploatacja. Dobre, atestowane materiały, z których powstają wycieraczki obiektowe w polskiej produkcji, to gwarancja czystych podłóg na dłużej.

Podstawowe różnice w wycieraczce na wymiar i na indywidualne zamówienie:

  • Wielkość
  • Kształt
  • Kolor
  • Funkcjonalność
  • Sposób montażu

Wielkość – dowolna szerokość i długość wycieraczki na zamówienie, wycieraczka systemowa Combi ma kilka wysokości do wyboru (12, 17 i 22 mm). Wycieraczki produkowane przez naszą firmę mają dokładność wymiarów do 1 mm.

Kształt – od typowych kwadratów i prostokątów po kształty nietypowe – koła, trójkąty i krzywe dopasowane pod obiekt.

Kolor – od uniwersalnych szarości i antracytów po błękity, czerwienie, fiolety, czernie i brązy (wycieraczki tekstylne), w zależności od wystroju budynku.

Funkcjonalność – ogromną zaletą zamawiania wycieraczki wejściowej u producenta jest fachowa pomoc w jej wyborze. Nasi specjaliści doradzą Państwu, jaka wycieraczka obiektowa będzie najbardziej skuteczna w danym budynku. Do wyboru: aluminiowe wycieraczki systemowe z 3 rodzajami wkładów – guma/szczotka/ryps, wycieraczki tekstylne, wycieraczki gumowe, wycieraczki stalowe, chodniki z logo, maty BHP.

Sposób montażu – podobnie jak funkcjonalność, aby wycieraczka na wymiar pasowała estetyką oraz zastosowaniem pod obiekt, istotną kwestią pozostaje jej montaż. W przypadku wycieraczek z marketu są one najczęściej wolno leżące i jedyną opcją jest ich przyklejenie do podłogi, aby się nie przesuwały.

W przypadku wycieraczek systemowych proponujemy lepsze, bo sprawdzone przez lata i naszych Klientów rozwiązanie – montaż wycieraczki w ramie aluminiowej w zagłębieniu. Gwarancja, że brud i wilgoć pozostają w jednym miejscu pod wycieraczką, a sama mata się nie zagina i nie przesuwa. Zapewnia to bezpieczeństwo dla pieszych oraz ruchu wózków po jej powierzchni (markety, galerie, placówki medyczne, osiedla mieszkaniowe).

wycieraczka obiektowa szachownica biało czarna polska produkcja Polentex

Zdjęcie tytułowe: Pexels.com
Zdjęcia w tekście: Polentex

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
logo

Napisz do nas
biuro@polentex.pl

Zadzwoń do nas
58 340 35 16

logo