Kabe Matta

Aluminiowe

  • Obiektowa, stacjonarna wycieraczka wejściowa.  Trwała, odporna na ścieranie i zużycie dzięki możliwości dwustronnego wykorzystania.  Listwa nośna wykonana jest ze specjalnego aluminium odpornego na działanie betonu. Część oczyszczająca – pas specjalnej gumy uformowany w kształcie fali bardzo efektywnie usuwa brud z podeszwy buta. Elastyczna konstrukcja ułatwia czyszczenie – matę rolujemy bez potrzeby podnoszenia jej z podłoża. KABE MATTA – typ wzmocniona – przystosowana do przejazdu wózków z zakupami.

    ZAKRES STOSOWANIA: Zadaszone zewnętrzne i wewnętrzne wejścia przeznaczone dla ruchu pieszego. Bezpieczna dla wjeżdżających wózków dziecięcych i inwalidzkich. Zadaszone zewnętrzne i wewnętrzne wejścia o dużym natężeniu ruchu pieszego z możliwością przejazdu wózków na zakupy o ciężarze całkowitym do 200 kg (dotyczy Kabe Mattan Original – wzmocniona)

  • Galeria

  • OBSŁUGA:

    Przynajmniej raz w tygodniu (lub częściej) w zależności od warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu, zrolować wycieraczkę, usunąć brud i zanieczyszczenia z gniazda oraz ułożyć powtórnie we właściwym miejscu (patrz instrukcja utrzymania czystości). Wyregulować ewentualne niewłaściwe położenie fali gumowej.

    Przynajmniej raz w roku w celu równomiernego zużycia materiału, odwrócić wycieraczkę spodem do góry.