Zdaniem ekspertów, polski bukmacher Mostbet to rzetelny i zaufany partner na rynku zakładów sportowych i kasyn online. Zasób ten wyróżnia się korzystnymi kursami, szeroką gamą wydarzeń, różnymi bonusami i ofertami specjalnymi, darmowymi zakładami, darmowymi spinami i kodami promocyjnymi od Mostbet. Jeszcze więcej emocji z gry zyskasz pobierając naszą aplikację mobilną.

Sposoby płatności

Sposoby płatności

Kupujący może skorzystać z następujących metod zapłaty za zamówiony towar:
Przelewem – rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego.
Przelew 14 dni – forma płatności dostępna dla przedszkoli, szkół, urzędów itp. ale tylko po otrzymaniu przez Sprzedawcę kopii dokumentów (NIP, REGON, KRS), które należy przesłać na adres : sklep@polentex.pl

W przypadku formy płatności: przelew bankowy, zamówienie jest realizowane przez Sprzedawcę po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego. W przypadku braku płatności przez Kupującego w terminie 7 dni od złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane. Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu środków na konto Sprzedającego.

Na adres e-mail kupującego zostaną wysłane dane do przelewu. Kupujący ma prawo do anulowania części zamówienia, jeżeli cześć towarów jest niedostępna. Rezygnacja z zamówienia będzie możliwa pod warunkiem poinformowania Sprzedawcy o takiej decyzji przed realizacja przez Sprzedawcę pozostałej (dostępnej) części zamówienia.
Kupujący wybiera sposób dostawy w momencie składnia zamówienia.

Dostępnymi sposobami dostawy zamówienia są:
Dostawa za pośrednictwem firm kurierskich takich jak FedEX (szczegółowe warunki dostawy dostępne na stronie: http://www.fedex.com/pl/legal_terms.html), ROHLIG SUUS (szczegółowe warunki dostawy dostępne na stronie https://www.suus.com/pub/OWU/Ogolne_Warunki_Swiadczenia_Uslug_Spedycyjnych_przez_ROHLIG_SUUS_Logistics_S_A.pdf.) oraz DPD (szczegółowe warunki dostawy dostępne na stronie: https://www.dpd.com/pl/pl/oferta-dla-firm/warunki-wysylki/warunki-wykonywania-uslug-krajowych/), odbiór osobisty w siedzibie Polentex Sp. z o.o. (po wcześniejszym opłaceniu zamówienia). Prosimy zwrócić uwagę, że niektóre produkty po zapakowaniu przekraczają maksymalne wymiary dopuszczalnych przesyłek, inne towary zakupione w większej ilości mogą przekraczać dozwoloną maksymalną wagę  – w takiej sytuacji wybór sposobu dostawy w momencie zakupu może nie być możliwy do realizacji. Nasi pracownicy każdorazowo będę starali się zrealizować wysyłkę w kwocie takiej samej lub zbliżonej do wybranej opcji, a w momencie dużej rozbieżności w cenie dostawy będą kontaktować się celem ustalenia szczegółów. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą sumą ceny zakupu towaru powiększoną o koszty transportu.