header

Firma Polentex powstała w 1992 roku w Gdańsku. Początkowo, jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku, oferowaliśmy maty dzierżawne. Obecnie od kilkunastu lat produkujemy obiektowe wycieraczki systemowe.

Nasza firma od początku działalności postawiła sobie za cel zminimalizowanie ilości zanieczyszczeń wnoszonych na podeszwach obuwia do obiektów. Chcąc sprostać tym zadaniom, dbamy, aby nasze produkty powstawały z najwyższej jakości surowców. Stawiając jakość na pierwszym miejscu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Tworzone przez nas Strefy Czystego Wejścia to opłacalna inwestycja na długie lata. To nie tylko oszczędność w dbaniu o czystość i komfort użytkowników obiektu, ale również niezapomniane pierwsze wrażenie i prestiż.

Nasze rozwiązania można spotkać każdego dnia, w wielu obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, hotelach, galeriach handlowych, a także we wejściach do domów i budynków mieszkalnych. Realizujemy projekty w całej Polsce i za granicą.

EOBhK

30 lat na
rynku

WBlIG

100% polskiego
kapitału

KyYoj

Jakość i
profesjonalizm

krLzN

Wyprodukowaliśmy setki tysięcy m2 wycieraczek

ntOYG

Zaprojektujemy strefę czystego wejścia w każdym obiekcie

HMIaW

Doświadczony zespół pracowników

Alchemia1
header

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, wciąż poszerzamy swoją ofertę. Naszą dewizą jest jakość i profesjonalizm, a największą satysfakcją i motywacją do pracy - zadowolenie naszego Klienta.

Nieustannie dążymy do rozwoju technologii produkcji, stale rozbudowując nasz park maszynowy. Poszerzamy wiedzę i kompetencje naszych pracowników, którzy są pełni pasji i zaangażowania.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Nasz Zespół jest gotowy na każde wyzwanie.

0
Lat na rynku
0
Wyprodukowanych m2 wycieraczek
0
Krajów w których leżą nasze wycieraczki
0
Zadowolonych klientów
0
Procent polskiego kapitału
Skonfiguruj swoją wycieraczkę

Firmy, które nam zaufały

header

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy
i odpowiemy na Twoje pytania!